HERNÍ SHOP

Nejnovější výrobky

Akce

Konzole XBOX 360

Zajímavosti

Battlefield: Bad Company 2

Název: Battlefield: Bad Company 2 (X-360)
Katalogové číslo: 53126
Jazyk: EN
Platforma: XBOX 360
Žánr: Akční
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN
Barcode: 5030935101669
Vydavatel/Výrobce: EA
Dodací lhůta: obvykle do 2 dnů

Beroun: Skladem - 5 Ks

Praha: expedice do 2 dnů

Cena bez DPH: 239 Kč
Cena s DPH (21%): 289 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Rota Bad Company již podruhé vstupuje do víru akce. Všemi silami musí bojovat o vlastní přežití, využít každé zbraně a každého vozidla pro svou taktickou převahu nad nepřítelem. Tentokrát se čtyřčlenná rota vydá do hustých džunglí, zasněžených hor a vesnic.

Vše, co bylo na prvním díle skvělé (přemíra akce a destrukce), zde vynikne v o to větší míře. Prodloužen byl dohled do dálky, výrazně zlepšena umělá inteligence spolubojovníků i protivníků v singleplayerové kampani, a hlavně destrukce prostředí, což mohou využívat i jednotky pro své krytí. V inovaci nezaostane ani intuitivnější ovládání vozidel nebo propracovanější exploze.


Battlefield: Bad Company 2: Vietnam
Velmi populární akční nejen onlinová střílečka Battlefield: Bad Company 2 se vrací zpět v čase do doby Vietnamské války, která probíhala v 60. letech 20. století. Jde o obsahově bohaté rozšíření hry pro online hráče.
Jádro hry tvoří čtyři zcela nové multiplayerové mapy, rozprostírající se na vietnamském válčišti. Každá mapa představuje odlišný herní zážitek a obsahuje nové prvky, jako jsou provizorní okopy, tunely či hustá džungle, odkud neustále hrozí náhlý přepad ze strany nepřítele. Nebude chybět ani 15 klasických ručních zbraní z éry vietnamské války a 6 bojových prostředků.

Ve Vietnamském rozšíření jsou k dispozici všechny čtyři multiplayerové režimy, včetně nejtypičtějšího módu Conquest. Rozšíření je plně integrováno se základní hrou, takže bez ohledu na to, jaké bojiště si pro akci vyberete, budete moci pokračovat ve vylepšování svého vojáka, jako obvykle.

Aby navodil jedinečnou atmosféru 60. let, zvukařský tým DICE nahrál úplně nové komentáře postav z obou stran konfliktu podle autentických záznamů z Vietnamské války. Zvukovou stránku hry doplňuje skvělý soundtrack s celkem dvěma hodinami charakteristické dobové hudby.Trailery, gameplay:

Podobné produkty:

Frontlines: Fuel of War
Army of Two
Gears of War
Gears of War 2
Battlefield Bad Company (X-360)
Army of Two: The 40th Day
Gears of War 2 GOTY

Ostatní si k tomuto produktu koupili:

Brothers in Arms: Hells Highway - LTD Edition
Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition
Wall-E
GTA San Andreas
Pro Evolution Soccer 2010
Race Driver GRID
FIFA 12
The Sims 2
Transformers: Revenge of the Fallen
Battlefield 3Diskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!